• Nowy

  Wkładka elektroniczna EVVA XESAR jednostronna kontrola dostępu

  (0) Reviews
  1 845,00 zł
  Brutto21

  Logo firmy EVVA

  0szt.
  DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA WKŁADKI
  DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA WKŁADKI
  Ilość

  Wkładka Xesar to produkt do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Posiada wszystkie istotne cechy bezpieczeństwa wysokiej jakości wkładki bębenkowej, jak np. zabezpieczenie przed wyjęciem rdzenia i przed rozwierceniem. Obracająca się swobodnie gałka zewnętrzna zapewnia wysoki poziom ochrony 
  przed manipulacją. Unikalna jest także modułowa budowa wkładki Xesar. Umożliwia 
  ona dopasowywanie długości na miejscu i ułatwia projektowanie systemu. Jest to szczególnie praktyczne, gdy chce się zastosować  wkładkę w innych drzwiach a przy jej wymianie móc ją łatwo i elastycznie dopasować. 
  Ponadto wiele części z asortymentu produktów mechanicznych EVVA może być kompatybilna z wkładką Xesar.

  Elektroniczny system wkładek, okuć, firmy EVVA Xesar wykorzystujący technologię przesyłania informacji poprzez wykorzystywanie nośników identyfikacyjnych. Karty, breloki poprzez wykorzystywanie modułów pamięci przesyłają informację do administratora o dokonanych autoryzacjach na otwieranych czytnikach, wkładkach drzwiowych, zamknięciach kłódek i szafek. Aplikacja udostępniona przez  koncern EVVA umożliwia konfigurację systemu i bieżącą obsługę. Do i od administratora poprzez czytnik aktualizujący następuje przesłanie danych uprawnień na karty i informacje zwrotne o dokonanych czynnościach przez pracowników. 
   
  Możliwe okucia Xesar

  Co sprawia, że Xesar jest tak unikalnym elektronicznym systemem zamknięć? Bezpłatne oprogramowanie Xesar  
  w połączeniu z rewolucyjnymi przedpłatami KeyCredits EVVA gwarantują, że płacisz tylko za to, czego potrzebujesz. Niezależnie od wielkości systemu i liczby użytkowników, KeyCredit dostosowany jest do każdych potrzeb.

   › KeyCredits 10, 50, 100  

  Do systemów obejmujących niewielką liczbę osób i/lub w których zmiany uprawnień są rzadkie, proponowane są KeyCredits 10, 50 lub 100.
  Nowe i dodatkowe opłaty KeyCredits można elastycznie w każdej chwili doładowywać. 

   › KeyCredit Unlimited  

  KeyCredit Unlimited obsługuje systemy obejmujące ponad 50 użytkowników z częstymi zmianami dostępów z opcją zmian uprawnień na 1 rok lub na 3 lata. 
  W każdej chwili możliwa jest zamiana z KeyCredits 10, 50, 100 na KeyCredit Unlimited. Poszczególne salda resztkowe są  zachowywane.

  Łatwe przydzielanie uprawnień za pomocą KeyCredits 

  Chcesz utworzyć lub zmienić uprawnienia dostępowe dla jakiegoś nośnika? W takim razie potrzebujesz jeden KeyCredit. Kasowanie uprawnień dostępu jest bezpłatne. 

  Zakup KeyCredits - KeyCredits są dostępne tylko u lokalnego partnera EVVA. Zakupiony kredyt jest ładowany w oprogramowaniu Xesar.

  Tworzenie uprawnień dostępowych - uprawnienia dostępowe tworzy się wygodnie w oprogramowaniu Xesar. Na przykład: osoba 1 może wchodzić i wychodzić przez drzwi 1 i 2 w określonych godzinach. 

  Wykorzystanie KeyCredits - za utworzenie lub zmianę uprawnień dostępowych z salda kredytowego odejmowany jest jeden KeyCredit. Uprawnienia są natychmiast wysyłane do nośnika identyfikacji przy najbliższej aktualizacji. 


   SCHEMAT WYMIAROWANIA WKŁADKI XESAR.

  airkey_schemat_jednostronny_EUR.jpg

   

  X.KZ-S

  Opis

  NAZWA PRODUCENTA
  EVVA
  KRAJ POCHODZENIA
  Austria
  BUDOWA WKŁADKI / KŁÓDKI
  Modułowa
  RODZAJ KLUCZA
  Rfid

  Specyficzne kody

  Wpisz swoją opinię

  Wkładka elektroniczna EVVA XESAR jednostronna kontrola dostępu

  Logo firmy EVVA

  Wpisz swoją opinię
  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
  zostaw swój numer