Wkładka elektroniczna EVVA XESAR jednostronna kontrola dostępu

   (0) Reviews
   1 845,00 zł
   Brutto21

   Logo firmy EVVA

   0szt.
   DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA WKŁADKI
   DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA WKŁADKI
   Ilość

   Wkładka Xesar to produkt do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Posiada wszystkie istotne cechy bezpieczeństwa wysokiej jakości wkładki bębenkowej, jak np. zabezpieczenie przed wyjęciem rdzenia i przed rozwierceniem. Obracająca się swobodnie gałka zewnętrzna zapewnia wysoki poziom ochrony 
   przed manipulacją. Unikalna jest także modułowa budowa wkładki Xesar. Umożliwia 
   ona dopasowywanie długości na miejscu i ułatwia projektowanie systemu. Jest to szczególnie praktyczne, gdy chce się zastosować  wkładkę w innych drzwiach a przy jej wymianie móc ją łatwo i elastycznie dopasować. 
   Ponadto wiele części z asortymentu produktów mechanicznych EVVA może być kompatybilna z wkładką Xesar.

   Elektroniczny system wkładek, okuć, firmy EVVA Xesar wykorzystujący technologię przesyłania informacji poprzez wykorzystywanie nośników identyfikacyjnych. Karty, breloki poprzez wykorzystywanie modułów pamięci przesyłają informację do administratora o dokonanych autoryzacjach na otwieranych czytnikach, wkładkach drzwiowych, zamknięciach kłódek i szafek. Aplikacja udostępniona przez  koncern EVVA umożliwia konfigurację systemu i bieżącą obsługę. Do i od administratora poprzez czytnik aktualizujący następuje przesłanie danych uprawnień na karty i informacje zwrotne o dokonanych czynnościach przez pracowników. 
    
   Możliwe okucia Xesar

   Co sprawia, że Xesar jest tak unikalnym elektronicznym systemem zamknięć? Bezpłatne oprogramowanie Xesar  
   w połączeniu z rewolucyjnymi przedpłatami KeyCredits EVVA gwarantują, że płacisz tylko za to, czego potrzebujesz. Niezależnie od wielkości systemu i liczby użytkowników, KeyCredit dostosowany jest do każdych potrzeb.

    › KeyCredits 10, 50, 100  

   Do systemów obejmujących niewielką liczbę osób i/lub w których zmiany uprawnień są rzadkie, proponowane są KeyCredits 10, 50 lub 100.
   Nowe i dodatkowe opłaty KeyCredits można elastycznie w każdej chwili doładowywać. 

    › KeyCredit Unlimited  

   KeyCredit Unlimited obsługuje systemy obejmujące ponad 50 użytkowników z częstymi zmianami dostępów z opcją zmian uprawnień na 1 rok lub na 3 lata. 
   W każdej chwili możliwa jest zamiana z KeyCredits 10, 50, 100 na KeyCredit Unlimited. Poszczególne salda resztkowe są  zachowywane.

   Łatwe przydzielanie uprawnień za pomocą KeyCredits 

   Chcesz utworzyć lub zmienić uprawnienia dostępowe dla jakiegoś nośnika? W takim razie potrzebujesz jeden KeyCredit. Kasowanie uprawnień dostępu jest bezpłatne. 

   Zakup KeyCredits - KeyCredits są dostępne tylko u lokalnego partnera EVVA. Zakupiony kredyt jest ładowany w oprogramowaniu Xesar.

   Tworzenie uprawnień dostępowych - uprawnienia dostępowe tworzy się wygodnie w oprogramowaniu Xesar. Na przykład: osoba 1 może wchodzić i wychodzić przez drzwi 1 i 2 w określonych godzinach. 

   Wykorzystanie KeyCredits - za utworzenie lub zmianę uprawnień dostępowych z salda kredytowego odejmowany jest jeden KeyCredit. Uprawnienia są natychmiast wysyłane do nośnika identyfikacji przy najbliższej aktualizacji. 


    SCHEMAT WYMIAROWANIA WKŁADKI XESAR.

   airkey_schemat_jednostronny_EUR.jpg

    

   X.KZ-S

   Opis

   NAZWA PRODUCENTA
   EVVA
   KRAJ POCHODZENIA
   Austria
   BUDOWA WKŁADKI / KŁÓDKI
   Modułowa
   RODZAJ KLUCZA
   Rfid

   Specyficzne kody

   Wpisz swoją opinię

   Wkładka elektroniczna EVVA XESAR jednostronna kontrola dostępu

   Logo firmy EVVA

   Wpisz swoją opinię
   zostaw swój numer