• Nowy

  Okucie elektroniczne EVVA Xesar jednostronna kontrola dostępu

  (0) Reviews
  1 845,00 zł
  Brutto21

  Logo firmy EVVA

  0szt.
  Ilość

  Okucie Xesar to produkt do drzwi wewnętrznych.  Elektroniczny system wkładek, okuć, firmy EVVA Xesar wykorzystujący technologię przesyłania informacji poprzez wykorzystywanie nośników identyfikacyjnych. Karty, breloki poprzez wykorzystywanie modułów pamięci przesyłają informację do administratora o dokonanych autoryzacjach na otwieranych czytnikach, wkładkach drzwiowych, zamknięciach kłódek i szafek. Aplikacja udostępniona przez  koncern EVVA umożliwia konfigurację systemu i bieżącą obsługę. Do i od administratora poprzez czytnik aktualizujący następuje przesłanie danych uprawnień na karty i informacje zwrotne o dokonanych czynnościach przez pracowników. 
   
  Możliwe okucia Xesar

  Co sprawia, że Xesar jest tak unikalnym elektronicznym systemem zamknięć? Bezpłatne oprogramowanie Xesar  
  w połączeniu z rewolucyjnymi przedpłatami KeyCredits EVVA gwarantują, że płacisz tylko za to, czego potrzebujesz. Niezależnie od wielkości systemu i liczby użytkowników, KeyCredit dostosowany jest do każdych potrzeb.

   › KeyCredits 10, 50, 100  

  Do systemów obejmujących niewielką liczbę osób i/lub w których zmiany uprawnień są rzadkie, proponowane są KeyCredits 10, 50 lub 100.
  Nowe i dodatkowe opłaty KeyCredits można elastycznie w każdej chwili doładowywać. 

   › KeyCredit Unlimited  

  KeyCredit Unlimited obsługuje systemy obejmujące ponad 50 użytkowników z częstymi zmianami dostępów z opcją zmian uprawnień na 1 rok lub na 3 lata. 
  W każdej chwili możliwa jest zamiana z KeyCredits 10, 50, 100 na KeyCredit Unlimited. Poszczególne salda resztkowe są  zachowywane.

  Łatwe przydzielanie uprawnień za pomocą KeyCredits 

  Chcesz utworzyć lub zmienić uprawnienia dostępowe dla jakiegoś nośnika? W takim razie potrzebujesz jeden KeyCredit. Kasowanie uprawnień dostępu jest bezpłatne. 

  Zakup KeyCredits - KeyCredits są dostępne tylko u lokalnego partnera EVVA. Zakupiony kredyt jest ładowany w oprogramowaniu Xesar.

  Tworzenie uprawnień dostępowych - uprawnienia dostępowe tworzy się wygodnie w oprogramowaniu Xesar. Na przykład: osoba 1 może wchodzić i wychodzić przez drzwi 1 i 2 w określonych godzinach. 

  Wykorzystanie KeyCredits - za utworzenie lub zmianę uprawnień dostępowych z salda kredytowego odejmowany jest jeden KeyCredit. Uprawnienia są natychmiast wysyłane do nośnika identyfikacji przy najbliższej aktualizacji.    

  X.DR.Z1

  Opis

  NAZWA PRODUCENTA
  EVVA
  KRAJ POCHODZENIA
  Austria
  BUDOWA WKŁADKI / KŁÓDKI
  Modułowa
  RODZAJ KLUCZA
  Rfid

  Specyficzne kody

  Wpisz swoją opinię

  Okucie elektroniczne EVVA Xesar jednostronna kontrola dostępu

  Logo firmy EVVA

  Wpisz swoją opinię

  Zobacz także

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
  zostaw swój numer