KOLORY CZYTNIKA AIRKEY
   • KOLORY CZYTNIKA AIRKEY
   • szkło czytnika czarne

   Czytnik drzwiowy EVVA Xesar

   (0) Reviews
   1 193,10 zł
   Brutto21

   Logo firmy EVVA Czytnik drzwiowy.

   0szt.
   CZYTNIK AIRKEY KOLOR SZKŁA
   CZYTNIK AIRKEY KOLOR RAMKI
   CZYTNIK AIRKEY RODZAJ OBUDOWY
   Ilość


   Czytnik firmy EVVA do systemu Xesar

   Czytnik Xesar umożliwia kontrolę przy pomocy breloków oraz kart elementami kontroli dostępu typu: bramki szlabany, wejścia do bram i furtek, elementów wyzwalanych elektrycznie.

   Czytniki występują w dwóch rodzajach sposobów montażu i w trzech kolorach szkła zewnętrznego.
   Sposób natynkowy i podtynkowy. Kolor szkła czarny, biały i srebrny.
   Dodatkowo istnieje możliwość połączenia czytnika z opcją "online" do systemu własnej sieci w celu przesyłania na bieżąco informacji na karty pracowników o posiadanych dostępach oraz zaczytywania zdarzeń które się odbyły poprzez te karty, breloki itd ( konieczne dokupienie dodatkowego modułu online systemu)   Elektroniczny system wkładek, okuć, firmy EVVA Xesar wykorzystujący technologię przesyłania informacji poprzez wykorzystywanie nośników identyfikacyjnych. Karty, breloki poprzez wykorzystywanie modułów pamięci przesyłają informację do administratora o dokonanych autoryzacjach na otwieranych czytnikach, wkładkach drzwiowych, zamknięciach kłódek i szafek. Aplikacja udostępniona przez  koncern EVVA umożliwia konfigurację systemu i bieżącą obsługę. Do i od administratora poprzez czytnik aktualizujący następuje przesłanie danych uprawnień na karty i informacje zwrotne o dokonanych czynnościach przez pracowników. 
    
   Możliwe okucia Xesar

   Co sprawia, że Xesar jest tak unikalnym elektronicznym systemem zamknięć? Bezpłatne oprogramowanie Xesar  
   w połączeniu z rewolucyjnymi przedpłatami KeyCredits EVVA gwarantują, że płacisz tylko za to, czego potrzebujesz. Niezależnie od wielkości systemu i liczby użytkowników, KeyCredit dostosowany jest do każdych potrzeb.

    › KeyCredits 10, 50, 100  

   Do systemów obejmujących niewielką liczbę osób i/lub w których zmiany uprawnień są rzadkie, proponowane są KeyCredits 10, 50 lub 100.
   Nowe i dodatkowe opłaty KeyCredits można elastycznie w każdej chwili doładowywać. 

    › KeyCredit Unlimited  

   KeyCredit Unlimited obsługuje systemy obejmujące ponad 50 użytkowników z częstymi zmianami dostępów z opcją zmian uprawnień na 1 rok lub na 3 lata. 
   W każdej chwili możliwa jest zamiana z KeyCredits 10, 50, 100 na KeyCredit Unlimited. Poszczególne salda resztkowe są  zachowywane.

   Łatwe przydzielanie uprawnień za pomocą KeyCredits 

   Chcesz utworzyć lub zmienić uprawnienia dostępowe dla jakiegoś nośnika? W takim razie potrzebujesz jeden KeyCredit. Kasowanie uprawnień dostępu jest bezpłatne. 

   Zakup KeyCredits - KeyCredits są dostępne tylko u lokalnego partnera EVVA. Zakupiony kredyt jest ładowany w oprogramowaniu Xesar.

   Tworzenie uprawnień dostępowych - uprawnienia dostępowe tworzy się wygodnie w oprogramowaniu Xesar. Na przykład: osoba 1 może wchodzić i wychodzić przez drzwi 1 i 2 w określonych godzinach. 

   Wykorzystanie KeyCredits - za utworzenie lub zmianę uprawnień dostępowych z salda kredytowego odejmowany jest jeden KeyCredit. Uprawnienia są natychmiast wysyłane do nośnika identyfikacji przy najbliższej aktualizacji.     

   X.WL.RA.SW.SWP

   Opis

   NAZWA PRODUCENTA
   EVVA
   KRAJ POCHODZENIA
   Austria
   BUDOWA WKŁADKI / KŁÓDKI
   Modułowa
   RODZAJ KLUCZA
   Rfid

   Specyficzne kody

   Wpisz swoją opinię

   Czytnik drzwiowy EVVA Xesar

   Logo firmy EVVA Czytnik drzwiowy.

   Wpisz swoją opinię

   Zobacz także

   zostaw swój numer