Wkładka elektroniczna Winkhaus BlueCompact 01

   (0) Reviews
   1 749,06 zł
   Brutto21

      

   0szt.
   DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA WKŁADKI
   DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA WKŁADKI
   Ilość


   Wkładka elektroniczna Winkhaus blueCompact.
   Dla mniejszych obiektów i domów prywatnych.


   Zalety systemu blueCompact:   Otwórz się na nowe możliwości i poznaj ten nowoczesny system kontroli dostępu!

   + Obsługa funkcji przez aplikację
   + Natychmiastowa blokada zgubionych kluczy
   + Pełna historia zdarzeń
   + Możliwość zdalnego przydzielania uprawnień
   + Każda czynność jest przedstawiona za pomocą instrukcji video
   + Prosty montaż
   + Bezproblemowa możliwość rozbudowy 
   Funkcje blueCompact   Komponenty blueCompact:


   Inteligentny dom zaczyna się
   na progu Twoich drzwi   blueCompact to elektroniczny system kontroli dostępu, który przy pomocy darmowej aplikacji (iOS, Android) skonfigurujesz i zainstalujesz samodzielnie.

   System blueCompact składa się z wkładek elektronicznych, kluczy użytkowników oraz klucza aktywnego, który jest łącznikiem między wkładką, a smartfonem.
   Prosty. Elastyczny.
   Inteligentny.   blueCompact to wizytówka inteligentnego domu. Elektroniczne systemy kontroli dostępu mają wiele zalet: elastyczność, łatwość obsługi, możliwość indywidualnej konfiguracji oraz późniejszej modyfikacji. Poza tym zapewniają pełną kontrolę i przejrzystość w ramach całego systemu.


   blueCompact to idealne rozwiązanie do inteligentnych domów, ale także dla mniejszych zakładów. Odkryj korzyści, jakie oferuje swoim użytkownikom elektroniczny system kontroli dostępu firmy Winkhaus.

   System z możliwością rozbudowy   System blueCompact zapewnia bezkompromisową eksploatację wszystkich elementów. Wkładki mają identyczny kszałt jak standardowo używane wkładki drzwiowe i można je bezproblemowo wymienić we własnym zakresie.


   W przypadku rozbudowy biura lub domu o kolejne pomieszczenia, blueCompact zapewnia pełną elastyczność. możemy go rozbudować do 99 kluczy i 25 wkładek.   System zarządzania i aplikacja


   Systemem blueCompact zarządzamy w bardzo prosty sposób poprzez specjalną, darmową aplikację na telefonie lub smartfonie. Po zainstalowaniu oprogramowania przejmujemy pełną kontrolę nad procesem dodawania i odejmowania uprawnień, ustalania czasu wejścia i ważności danego klucza i wieloma innymi przydatnymi funkcjami.


   Wszystko to otrzymujesz w ramach jednego, bardzo prostego i intuicyjnego systemu elektronicznej kontroli dostępu.   Zawsze na bieżąco.
   Zgodne z RODO.


   Przemyślana aplikacja zbiera wszystkie informacje dotyczące użytych kluczy. Włącznie z takimi danymi jak godzina otwarcia lub ewentualna próba otwarcia drzwi do których osoba nie miała upoważnienia.


   Jest to idealne rozwiązanie do monitorowania np. firmy sprzątającej, która sprząta biura już po godzinach pracy firmy. Widzimy dokładnie o której otwierała dane biuro, a o której zakończyła pracę.


   Blokowanie dostępu, zabieranie uprawnień.


   Zgubiłeś klucz? Żaden problem... Dzięki posiadanej aplikacji i przy wykorzystaniu klucza aktywnego, zagubione lub skradzione klucze, można niezwłocznie zablokować. Nie musisz stresować się nieplanowaną sytuacją, ani wymieniać na szybko wkładek drzwiowych.


   W przypadku odnalezienia klucza, można bez większego problemu, przywrócić go w systemie.

   Zdalne nadawanie uprawnień


   System wkładek blueCompact został dokładnie zaplanowany i przygotowany do zapewnienia największej wygody użytkowania. I to nawet jak jesteś na wakacjach!!! Wystarczy zostawić klucz aktywny (nie otwierający niczego) np. u sąsiada i gdy zajdzie potrzeba niespodziewanego wejścia do domu (np. pękła rura i leje się woda) poprzez aplikację na smartfonie nadajemy czasowy dostęp do naszego mieszkania sąsiadowi!!!
   Porównianie blueCompact z 
   wkładkami mechanicznymi.   Jak wypada blueCompact w porównaniu z wkładkami mechanicznymi?

   Genialnie!!!!
   Zapis danych poza chmurą.


   Kradzież danych przechowywanych w chmurze? Nic z tych rzeczy!!! BlueCompact wszystkie informacje o systemie przechowuje w kluczu, a nie w chmurze!!!


   Kradzież lub zgubienie smartfonu również nie pozwoli na nieautoryzowane otwarcie wkładek w budynku.


   BO-01-30-30

   Opis

   NAZWA PRODUCENTA
   WINKHAUS
   KRAJ POCHODZENIA
   NIEMCY
   BUDOWA WKŁADKI / KŁÓDKI
   Blokowa
   RODZAJ KLUCZA
   Rfid

   Specyficzne kody

   Wpisz swoją opinię

   Wkładka elektroniczna Winkhaus BlueCompact 01

      

   Wpisz swoją opinię

   Zobacz także

   zostaw swój numer