Kryteria oceny dostawcy systemy klucza generalnego
Kryteria oceny dostawcy systemy klucza generalnego

Kryteria oceny firmy wykonawczej systemu Masterkey dla inwestora

W momencie wyboru dostawcy systemu centralnego klucza należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników mających wpływ na póżniejszą obsługę i poufność przekazanych danych. Kryteria które wydają się nam najistotniejsze zostały wskazane w 4 punktach wraz z komentarzami do każdego.

  

 

Cecha poddawana ocenie.

Ocena przydatności

Komentarz

1

Okres działania na rynku. (minimum 10 lat)

Istotna

Możecie Państwo oczekiwać 2-5 letniej gwarancji, którą realnie zapewnić może firma działająca w sposób ciągły. Jest to często zależne od platformy na której skonstruowano system, przeglądów rocznych systemu itp.

2

Wpis właścicieli firmy i ich pracowników na listę osób zabezpieczenia Technicznego w komendzie głównej Policji

 

Bardzo ważna

 System bezpieczeństwa obiektu jakim jest Master Key wymaga wysokich kwalifikacji od projektanta ale również pełnej poufności udostępnianych przez inwestora danych. Nie można powierzać bezpieczeństwa swojej firmy i rodziny osobom w firmach zajmujących sie tylko handlem i nie mającym odpowiednich dokumentów że są nie notowani i pod kontrolą Policji.

3

Gwarancja ciągłości obsługi

Wskazana

W przypadku dostawy systemu przez firmę nie będącą bezpośrednim producentem wkładek i kluczy wchodzących w jego skład konieczna jest pisemna gwarancja producenta o przejęciu zobowiązań serwisowych w przypadku zaprzestania działalności przez dostawcę.

4

Certyfikat jakości usług w zakresie dostawy Systemów Master Key przez fabryki.

Ważna

Jakość i bezpieczeństwo to nie tylko produkt ale również dostawca. Konieczne wydaje się więc zweryfikowanie przez kompetentną jednostkę certyfikującą zachowania właściwych procedur przez dostawcę.

    Odpowiedz

    Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
    zostaw swój numer